Ručně vyráběné hračky pro děti

Ručně vyráběné hračky pro děti jsou nádherným dárkem. Lidé hračky vyrábějí ručně od nepaměti. Neosobní produkty výrobních linek jsou možná atraktivní, ale postrádají byť jen špetku duše a lásky. Do paměti mnohých z nás se vryla především jedna postavička, spojená s velice populárním kolovým nápojem.

Postavička kofoláčka se stala hitem a dostala samotný nápoj na dlouhou dobu na výsluní. Nápad samotné postavičky samozřejmě nelze přiřknout firemnímu marketingu, nicméně nápad to byl opravdu skvělý. Zaručil se o to, aby každé dítě v České republice znalo tento oblíbený nápoj.

Lidé začali postavičky ve velkém vyrábět – nepotřebovali k tomu mnoho, aby mohli obdarovat své blízké nebo si dokonce vydělat nějaké peníze jejich prodejem.

Co je potřeba k výrobě panenky?

  • Kus novin
  • modelářský drátek nebo čistítka na dýmku (chlupatý drátek)
  • bavlnky
  • knoflíčky
  • příslušenství podle fantazie

Kousek novin se zmuchlá dohromady tak, aby vytvořil základ hlavy o požadované velikosti. Následně se 4ks drátku spojí obmotáním do spirály, poté se oddělí dva vrchní konce na ruce a dva konce ze spodní strany na nohy. Hlavu připíchneme na tělo a metodicky začneme obmotávat hlavičku a drátek. Kombinací různých bavlnek lze dosáhnout různých barev oblečení. Poté na hlavu přidáme knoflíčky jako oči a nastříhané kousky bavlnky lze použít jako základ pro vlasy.

Hra pro dospělé

Zatím co se děti baví výrobou panáčků, větší hračičkové pak mohou zvolit hry pro dospělé – například android kasino igara je ideálním společníkem po ruce, který nevyžaduje absolutní pozornost a rodič tak může stále dávat pozor na svoji ratolest. Je to příjemná možnost, jak si zpříjemnit kratochvíli a přitom mít možnost se i nadále věnovat dítěti.

Dozdobení hračky

Z drobných kousků ozdob lze vyrobit například kabelky, míče, knihy a další miniatury. Záleží na dostupných surovinách, fantazii a šikovnosti. Případně se lze inspirovat u jiných tvůrců ručně vyráběných hraček pro děti.