Nejlepší luxusní hračky

Naprostým hitem posledních let v oblasti luxusních hraček se stala firma LTY, která nabízí širokou škálu luxusních hraček pro kluky i děvčata. V dnešní době moderních technologií není problém spojit užitečné se zábavou. Luxusní ipad a online kasíno, to je ipad Kasino, kde může každý vyhrát z pohodlí domova. Za vyhrané peníze je možné koupit luxusní oblečení, šperky, kabelky a jiné módní doplňky. Výherce nesmí zapomínat ani na děti, které mohou mít taktéž luxus. I ti nejmenší mohou vyměnit staré dřevěné vláčky a ušmudlané panenky za nové luxusní hračky. Primárním produktem této firmy jsou šlapací a elektrická autíčka světových značek, které jsou vyrobené jako přesné a detailně propracované repliky skutečných aut.

Produkt je primárně určen pro děti ve věku pět až třináct let při maximální váhové zátěži sto dvacet kilogramů a maximální výšce dítěte sto šedesát centimetrů. Každé autíčko je složeno ze základní konstrukce podvozku a řídícího systému, sedaček, většinou provedených v kůži, a opláštění, které je zcela v režii klienta. Standardní výbavou je také sada náhradních potahů, dvě sady klíčů a několik nejdůležitějších náhradních dílů k vozítku. Záruka je u celého produktu vedena jako doživotní, takže při větší poruše jakéhokoliv systému je možné nechat autíčko zdarma opravit. Rozšířená verze této hračky, kterou ocení zejména děvčata pak umožňuje zvolit barvu či vzor potahů, barvu podvozku či doplnění o podsvícení autíčka.

Vozítka prochází kontrolou s vysokým bezpečnostním standardem, protože je v nich zabudována elektronika. Regule, které tyto patenty kontrolují, patří mezi jedny z nejpřísnějších právě proto, že jde o hračku primárně určenou pro děti. Nemusíte mít tedy obavu o bezpečnost vašich dětí či svěřenců. Ve všech vozítkách je také zabudovaný bezpečnostní systém, který odpovídá airbag systému u aut skutečných.

Firma nabízí nejen dovoz těchto vysoce kvalitních vozítek. Sortiment také obsahuje kreativní stavebnice, vhodné pro rozvíjení dětské představivosti. Slouží také k rozšíření praktických dovedností dítěte a to vždy v té nejvyšší kvalitě a nejlepším provedení. Jedná se především o zahradní nábytek jako skluzavky či prolézačky. Luxusní sortiment obsahuje také řadu dřevěných dětských odrážedel, houpacích koníků či plastových chodítek, které je všechny možné sestavovat podle dispozic dítěte a aktuálního věku. Dítě tak se svou hračkou roste a hračka se přirozeně přizpůsobuje jeho věku a doslova roste s ním. Můžete tak dítěti splnit jeho sny a připravit řadu neopakovatelných zážitků.