Nejlepší hračky pro děti ve věku 6-10 let

Prvňáčci mají nárok na jiné typy hraček, které jim pomohou smysluplně spojit to, co se děje ve škole s běžným životem dítěte ve věku 6 let. Během této fáze hračky na sebe přijímají podpůrnou funkci, aby podpořily pokračující rozvoj různých dovedností dětí. Je proto velmi důležité vybrat hračky, které poskytnou zábavný a příjemný způsob, jak zpestřit učení ve škole.

  • Car Designer od Zoob. Když přijde na hračky pro kluky, auta jsou vždy na první příčce zebřičku. Se sadou Car Designer každý kluk nadšený do osobních aut si může vychutnat budování replik 4 různých automobilů. Sada se dodává s podrobnou instrukcí, jenž usnadní proces výstavby. Tato konstrukční hračka rozvijí schopnost tvůrčího řešení problémů a stejně tak logické myšlení.
  • Dětská ruleta od VegasPlay. Značka VegasPlay je kontroverzním výrobcem dětských hraček. Vyrábí totiž dětské verze hraček spojené se světem Las Vegas. Hračky však mají praktický význam. Například pomocí hry Ruleta se dítě naučí pracovat s čísly, používat logické myšlení a zároveň intuici. Mějte na mysli, že když si vaše dítě hraje, můžete si také užít online verzi rulety. Stačí navštívit jedno z populárních online kasin android kasino igara, k čemuž vám stačí mobilní telefon se systémem Android či Apple a připojení na internet.
  • Magnetické šipky Doinkit. Pro děti, které se chtějí přiblížit světu hraček pro dospělé, byly stvořené Doinkit magnetické šipky. Magnetický terč na šipky je vyroben z vysoce kvalitního materiálu a umožňuje tak vynikající magnetickou přitažlivost s podobně magnetickým hrotem šipky. je to výborná učební pomůcka pro zhodnocování magnetické sily.
  • Lego z řady Creator. Představte si hydroplán, který může být přeměněn na katamarán a poté ještě jednou přestavěn na motorový člun. Díky sadě Lego Creator získáte hned 3 hračky v jedné. Lego se skládá ze 53 stavebních bloků a dětem rozhodně nikdy nedojdou nápady, jak pomocí těchto bloků vybudovat něco úplně nového.