Luxusní hračky v Praze

Ti z Vás, kteří byly v poslední době v zámoří či ve Velké Británii, jste si naprosto určitě zamilovali některou z místních specialit či značek. Tyto produkty Vám nyní přináší náš nově otevřený obchod English Time u Václavského náměstí, kde naleznete nejluxusnější zboží právě britských a amerických značek.

S tímto nápadem přišel Ben Forsty, který se do České republiky dostal jako patnáctiletý chlapec. Už v dětství mu chyběla rodná půda a postupem času začal pěstovat plán na otevření největšího obchodu s tímto luxusním zbožím. Místo stěhování domů tak přestěhoval část Anglie a Ameriky právě k nám. Jeho firma Forsty International se zaměřuje právě na import z britských a amerických trhů a její sortiment je opravdu široký.

Dámám nabízí řadu kvalitní obuvi na podzim či zimu, vše vedené v kůži nebo nejkvalitnějším semiši. Lodičky z Ameriky ve stylu Marilyn Monroe nebo kozačky několika britských návrhářek. Šatů a sukní zde také naleznete nespočet a doplňky jako britské Polo kloboučky či barety samozřejmě nechybí. Pánové se pak mohou potěšit saky různých značek a košilemi v jižanském stylu s manžetovými knoflíčky, které v Americe kupuje nejedna celebrita nebo norkovým kabátem šitým a upraveným na míru vlastníka.

Pro ty nejmenší – děti, firma také nabízí celou řadu produktů a to nejen těch oděvních ale i dalších. Oblíbené jsou zde zejména americké hračky a modely Mustangů a Jaguárů. Ty jsou dotažené do nejmenších detailů a díky tomuto faktu si tak můžete šáhnout na drobný volant potažený kůží, nebo sedačky vozu vypolstrované tím nejkvalitnějším materiálem. Holčičkám obchod nabízí několik řad britských panenek v oblečcích z různých období. Panenky jsou opatřené doplňky vždy podle daného období, ve veškerém luxusu a s možností vlastní kombinace několika variant ke každé panence.

Pokud tedy v Praze hledáte něco opravdu luxusního, nechoďte nakupovat do profláklých obchodů, kam chodí všichni. Jděte navštívit pana Forstyho a nechte se hýčkat americkou svobodomyslností a britskými způsoby.