Luxusní hračky, které nezruinují konto

Jestli se chcete blýsknout miminkem v luxusu, musíte počítat s tím, že si připlatíte. Tak tuhle větu Vám řekne snad opravdu každý. Jde to ale udělat jinak? Je možné zahrnout Vašeho potomka luxusní výbavičkou a hračkami aniž by člověk utratil statisíce nebo si půjčoval z banky?

Odpověď zní samozřejmě ANO. V Praze se totiž za měsíc otevírá první second-hand svého druhu a totiž second-hand s luxusním zbožím. Najdete jej na rohu ulic Pražského Povstání a Jablunkové a svou rozlohou se může rovnat menšímu supermarketu. Do tohoto obchodu se dostávají jak obnošené tak i zcela nové produkty světoznámých značek jako Gucci, Gabana, Prada nebo Versace.

Nejčastěji sem míří zbytky z loňských kolekcí, které se nepodařilo prodat v normálních obchodech a buticích. Každý zde tak může sehnat značkové produkty mnohdy za poloviční či třetinovou cenu.

Sortiment tohoto nově založeného obchodu nabízí opravdu vše na co si člověk vzpomene. Od oblečení, kabelek a bot, přes různé kuchyňské potřeby a vychytávky až po dětské hračky a doplňky pro ty nejmenší.

Já do tohoto obchodu měla štěstí zavítat již dnes a vše si prohlédnout a zjistit, jak takový luxusní second-hand funguje a jak věci v něm nabízené budou vypadat. Vedoucí prodejny mě mile přivítala a provedla mě po obchodě. Ten, jak jsem zjistila, bude fungovat na principu většiny second-handů a to tak, že při koupi oblečení platíte za zakoupená kila, respektive gramy. Jedinou změnou oproti klasickému obchodu zde budou drobné příplatky za různé aplikace jako cvočky, zlaté prvky či vsazované diamanty.

Jelikož jsme se při procházce bavily i soukromě, dostali jsme se i k dětem a já tak jako ukázku zboží od vedoucí dostala dárek pro mou Markétku, malou panenku značky Dolce a Gabana se zlatými vlasy a značkovým oblečením této značky. Panenka byla zabalena ve stylovém balícím papíru a ovázána hedvábnou stužkou s osobním věnováním. Díky tomuhle přístupu sem asi zavítám častěji.