Levné hračky

Pokud jste na tom s kalendářem na kříž jako já, jistě se Vám bude hodit několik rad, které jsem si pro Vás dnes připravila. Můj věčný problém je v tom, že sotva co uklidíme Vánoční balící papír po dárcích, už zase sháníme další hračky, protože naše děti se narodily na konci ledna a začátkem února. No jo, to je to májové počasí, které s každým zamává.

Bohužel patříme mezi nižší střední třídu a tak si nemůžeme třikrát během dvou měsíců utrácet majlant a brát půjčky jako na běžícím páse. Jedinou možnou variantou je tedy pro nás nakoupit hračky co možná nejlevněji a pokud možno zároveň kvalitně.

Máte-li sportovně nadané nebo zaujaté děti, máte skoro vyhráno. V dnešní době Decathlonů, Hervisů a Sportisim totiž můžete celkem levně nakoupit širokou škálu sportovních potřeb a navíc Vaše sportovně založené dítě opravdu potěšíte. Kamarádky svým dětem nejčastěji nakupují různé cvičební pomůcky, švihadla či gymnastické balóny se kterými je kromě posilování i mnoho srandy. Tyto obchody navíc často mívají sezónní výprodeje a tak můžete dárky nakoupit předem a pak jen někde doma pořádně schovat.

Tohle bohužel můj případ není a tak musím pro levné hračky jinam. Pokud potřebuji koupit něco ,,zaručeného“ chodím nejčastěji do vietnamských prodejen, kde najdete levné zboží. Sice nižší kvality, ale pokud vybíráte obezřetně, není se čeho bát. Různé skládačky či drobné stavebnice zde mají skoro stejnou kvalitu jako ve velkých obchodních domech a koupíte je zde ani ne za polovinu. Plyšové hračky či šité panenky taky nejsou problém, protože na těch se prakticky nemá co pokazit. Doporučuji je ale před obdarováním pro jistotu vyprat. Co se týče elektroniky, tu zde raději nekupujte. Již několikrát se mi tyto výrobky neosvědčily a proto je nedoporučuji. Zde se opět vyplatí sledovat akce a slevové letáky a tyto hračky nakupovat raději ve specializovaných prodejnách. Akce se zde opakují pravidelně a tak by to neměl být problém.